Spanilá jízda 2017


SPANILÁ JÍZDA 2017 - SVOBODA OVLÁDLA PRAHU!


Letošní Spanilá jízda Prague Harley Days 2017 opět shormáždila jezdce a jezdkyně, kteří milují svobodu na dvou kolech. Přes 1500 strojů burácelo z pražského Výstaviště Holešovice směrem k Václavskému náměstí,  které bylo na několik minut plné pocitu sounáležitosti, přátelství a motocyklů Harley-Davidson!

Jízda pokračovala přes Žitnou ulici dolů ke břehu Vltavy, po nábřeží kolem Národního divadla a zavedla účastníky i ke Staroměstskému náměstí.

Citujme účastnici vzácnou a váženou, paní Karen Davidson:  "Spanilou jízdou  Prague Harley Days 2017 jsme dokonale vzdali hold naší značce, pospolitosti všech jezdců a všichni jsme si užili naprosto skvělý den. Nebe bez mráčku, vše zalité sluncem a všichni jsem jeli s úsměvem na tváři – právě o tomhle to je!"

Příští rok zažije Praha obdobnou, ovšem ještě masivnější jízdu - v rámci oslav 115. výročí H-D. "Víte, je to tady jedinečné, neobvyklé  – ani ve snu jsme si nemohli přát lepší prostředí pro událost, která má v životě Harley-Davidson Motor Company tak velký význam" říká Karen. "Budeme uprostřed kontinentu, zveme sem lidi ze všech koutů světa a bude to prostě fenomenální. Už teď se moc těším na Prahu, 115. výročí Harley-Davidson, v červenci 2018. Yes!"

Informace o oslavách 115. výročí Harley-Davidson hledejte na h-d.prague115.com