POPRVÉ A NAPOSLED JSME GRATIS!

Prague Harley Days 2020 budou. V novém termínu 4.-6. září 2020 a ještě větší, protože se spojují s dalšími 2 spřátelenými akcemi, které v tomto termínu budou na Výstavišti Praha probíhat. Tou první je tradiční a největší burger a BBQ akce v celé Evropě – Burgerfest. Druhou připojenou akcí je Koncert pro 10 milionů – poděkování všem zdravotníkům, záchranářům a dalším hrdinům, kteří nám před covid19 chránili zadek!

PRAGUE HARLEY DAYS 2020

Tradiční svátek všech milovníků motocyklů s podmanivým zvukem, větru ve vlasech, letní atmosféry, skvělé muziky, jídla, pití, zábavy a pohody v partě stejně naladěných přátel. Doufáme, že si i letos vychutnáme pražské Harley Days se vším, co k nim patří – od spanilé jízdy stovek strojů Harley-Davidson centrem Prahy, přes koncerty, soutěže staveb, testovací jízdy, hudebních show a atrakce pro celou rodinu

BURGERFEST

Burgerfest je největší burger a BBQ akce nejen v Evropě, ale v celým vesmíru. Spojuje umění restaurací z Čech i zahraničí, jímž je burger tématika vlastní a na druhé straně milovníky gourmet burgerů všech generací, národů i barvy. Nejen masožravci a nadšenci kvalitního masa, tak každoročně napjatě čekají na 1. zářijový víkend, kdy se otevřou brány legendárního Burgerfestu a tahle parádní show začne!

KONCERT PRO 10 MILIONŮ

Velké finále pořadu Koncert pro 10 milionů v době koronaviru a také velké díky všem našim zdravotníkům, záchranářům, policistům, hasičům... Přiďte si poslechnout kapely jako Support Lesbiens, zakázanÝovoce, Yo Yo Band nebo The Silver Spoons! 

CO ZAŽIJEŠ...

Zasílat novinky

Přístup k nejlepším novinkám