3 DNY AMERIKY V PRAZE

Spojili jsme to nejlepší z amerických motocyklů, kár, gastronomie, sportů a zábavy do třídenního festivalu, kterým na konci léta žije celá Praha! 

PRAGUE HARLEY DAYS

Tradiční přehlídka a sraz kultovních motocyklů Harley-Davidson a jejich příznivců z celé Evropy. Tisíce nejnovějších, nejstarších a nejoriginálnějších strojů na jednom místě. Spanilá jízda burácející centrem Prahy. Souboj stavitelů Custom Bike Show. H.O.G. zóna, bikerské hry a soutěže, H-D muzeum, Pole Dance Battle, H-D truck a bezplatné demo jízdy malebným okolím Prahy, několik hudebních pódií, post-apo atrakce, desítky stánků s motocyklovými doplňky a vybavením… Nenech si to ujít – přijeď na čem chceš, klidně s celou rodinou! 

SMOKE & FIRE FOOD FEST

Desítky pečlivě vybraných stánků nabízejících pravý americký street food & BBQ speciality. Těš se na přehlídku všemožných burgerů, křidélek, steaků, žebírek, kotletek, hranolek, specialit jako mac’n’cheese, ale také množství amerických šejků, drinků a dezertů. Jen to pivo bude poctivé české. Tím ale obžerství nekončí, na programu je množství kuchařských show a workshopů s předními evropskými grillmastery a samozřejmě soutěží. 

ADRENALIN A FMX

Sporty při kterých se tají dech a krev tuhne v žilách. Skoky, salta, triky, ale také tvrdé údery, akrobacie, napětí a rychlost. A ještě více adrenalinu v kombinaci s benzinem a obřími odrazovými rampami u open air verze FMX Gladiator Games! Řadu typických amerických sportů si u nás můžeš navíc rovnou i vyzkoušet. 

STAŇTE SE PARTNEREM

Zaujměte návštěvníky největší moto & gastro akce v Praze. Přípravy na ročník 2024 už běží!


Visitors icon

25 000+

návštěvníků

Visitors icon

4000+

motocyklů

Visitors icon

200+

vystavovatelů

Visitors icon

3

pódií


120 let americké legendy jménem Harley-Davidson

Harley-Davidson slaví letos 120 let. Díky, že jste u toho byli s námi! 

KAM DÁL...

Zasílat novinky

Přístup k nejlepším novinkám